İş Makineleri Operatörlük Ehliyeti

G Sınıfı iş Makineleri Operatörlük Ehliyetleri için bize ulaşabilirsiniz

 

ÜRÜN EHLİYET TANIMI

Forklift Ehliyeti
Forklift türü iş makinasını trafikte, kapalı yada açık saha , şantiye , depo vb içinde yasal olarak kullanabilmeniz için gerekli belgedir. Milli Eğitim Bakanlığı Müfredatında Forklift İş Makinesi Operatörü Kursu Programı olarak geçer. Forklift kullanmanız için gerekli belge Forklift Operatörü Ehliyeti dir.

Beko-Loader (Kepçe) Operatörlük Ehliyeti
Beko-Loader (Kepçe) Operatörlük Ehliyeti bu türde iş makinasını trafikte ve kapalı yada açık saha içinde yasal olarak kullanabilmeniz için verilen eğitimler sonrasında yapılan sınav sonucu verilen iş makinası ehliyetidir.

Raylı Sistem Tavan Vinç Operatörlük Ehliyeti
Raylı Sistem Köprülü Tavan Vincini yasal olarak kullanabilmeniz için, verilen eğitimler ardından gireceğiniz sınavda başarılı olmanız durumunda sahip olabileceğiniz iş makinası ehliyetidir.

Silindir Loader Operatörlük Ehliyeti
Silindir Loader yasal olarak kullanabilmeniz için, verilen eğitimler ardından gireceğiniz sınavda başarılı olmanız durumunda sahip olabileceğiniz iş makinası ehliyetidir.

Ekskavatör (Paletli) Operatörlük Ehliyeti
Paletli Ekskavatörü yasal olarak kullanabilmeniz için, verilen eğitimler ardından gireceğiniz sınavda başarılı olmanız durumunda sahip olabileceğiniz iş makinası ehliyetidir.

Personel ve Yük Yükseltici Operatörlük Ehliyeti
Personel ve Yük Yükselticileri yasal olarak kullanabilmeniz için, verilen eğitimler ardından gireceğiniz sınavda başarılı olmanız durumunda sahip olabileceğiniz iş makinası ehliyetidir.

Transpalet Operatörlük Ehliyeti
Transpaletleri yasal olarak kullanabilmeniz için, verilen eğitimler ardından gireceğiniz sınavda başarılı olmanız durumunda sahip olabileceğiniz iş makinası ehliyetidir.